اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره تیم ملی امید

ساخت وبلاگ
چکیده : خبرآنلاین/ فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های تیم فوتبال امید کشورمان اطلاعیه‌ای ر... با عنوان : اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره تیم ملی امید بخوانید :

خبرآنلاین/

 

فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های تیم فوتبال امید کشورمان اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

 

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای‌ برنامه‌های تیم فوتبال امید کشورمان را اعلام کرد. متن اطلاعیه فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

مرحله مقدماتی مسابقات زیر 23 سال آسیا در سال 2017 از 24 تیر ماه سال جاری در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود که ایران با تیم‌های سریلانکا، عمان و قرقیزستان هم‌گروه است. بر همین اساس فرصت کافی برای آماده‌سازی این تیم وجود دارد، چراکه بازیکنان شاغل در لیگ دسته اول و برتر مرتباً زیر ذره‌بین مسئولان کمیته فنی و توسعه فدراسیون و مربیان قرار داشته و بدون شک این تیم ترکیبی از بازیکنان و ملی‌پوشان حاضر در جام جهانی 2017 کره جنوبی است.

فدراسیون فوتبال با توجه به تمامی محدودیت‌های زمانی و رصد استعدادهای رده تیم فوتبال امید ایران و پس از مشورت با اهالی فوتبال و کارشناسان و برگزاری جلسات متعد کمیته‌های جوانان، فنی و توسعه و سازمان تیم‌های ملی، تصمیم به اعلام چنین برنامه‌ای گرفته است.

مسابقات جام جهانی 2017 کره جنوبی از 24 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود که ملی‌پوشان کشورمان در مرحله نخست با تیم‌های کاستاریکا، زامبیا و پرتغال همگروه هستند. از سوی دیگر، اولویت نخست در یک ماه آینده، آماده‌سازی هرچه بهتر تیم جوانان برای حضور پرقدرت در رقابت‌های جام جهانی کره جنوبی است تا بازیکنان حاضر در تیم جوانان از رقابت‌های جام جهانی تجربه اندونزی کنند و این تجربیات در رده امید نیز به‌کار گرفته شود.

در همین راستا، در آذر ماه سال 1395 کمیته فنی و توسعه فوتبال تشکیل جلسه داد و ضمن بررسی برنامه‌های تیم زیر 23 سال، قهرمانی آسیا با توجه به قطعی شدن صعود تیم ملی جوانان ایران به جام جهانی 2017 کره جنوبی، موارد زیر را تصویب کرد:...

ادامه مطلب

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 28 فروردين 1396 ساعت: 22:37