یک خودی ماشین علیرضا منصوریان را خط انداخت!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سرمربی استقلال حرف‌های جالبی درباره خط خطی شدن ماشینش گفته.

  خبرآنلاین/

   

  در زمان سفر استقلال به ازبکستان، فردی ناشناس در کمپ مرحوم حجازی ماشین علیرضا منصوریان را با چاقو خط خطی کرد. دو در سمت راننده به طور کامل خط افتاده بود و روی در جلو، دو خط روی هم به نشانه تهدید دیده می شد؛ چیزی که منصوریان هم از آن اطمینان داشت.

  سرمربی استقلال معتقد است این کار را یک خودی انجام داده و برایش دلیل هم دارد. به هر حال آدم های زیادی بودند که نمی دانستند علیرضا منصوریان سانتافه مشکی رنگش را در کمپ مرحوم حجازی پارک کرده و به ازبکستان رفته است. او معمولا خودروی شخصی اش را در پارکینگ خانه اش می گذارد و با استقلال به سفر می رود ولی این بار تصمیم گرفت ماشینش را در کمپ بگذارد و برود.

  منصوریان معتقد است فردی که دست به چنین کاری زده، می دانسته ماشین او در کمپ است به همین خاطر وقتی لیدرهای تیم به او گفتند کار کار پرسپولیسی هاست خندید و گفت: «این چه حرفی است؟ پرسپولیسی ها چرا باید اینجا بیایند؟ آنها همیشه به حریم ما احترام گذاشته اند. این کار یک خودی است.»

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 28 فروردين 1396 ساعت: 22:37
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها