گچساران قهرمان دسته یک والیبال نشسته کشور شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  تسنیم/

   

  در دیدار نهایی مسابقات لیگ دسته والیبال نشسته جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور که به عصر امروز به میزبانی تیم سامان سوله آمل برگزار شد، تیم نفت و گاز گچساران برابر تیم هیئت والیبال جانبازان مخابرات خراسان رضوی به پیروزی سه بریک دست یافت وجام قهرمانی را بالای سر برد.

  در دیدار رده بندی این مسابقات تیم هیئت جانبازان و معلولان گرگان با پیروزی سه بریک برابر تیم سامان سوله آمل به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت تا دست آملی‌ها به عنوان میزبان از جام کوتاه بماند.

  مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان حضور در مرحله مقدماتی با حضور 24 تیم آغاز و پس از آن 12 تیم در مرحله دوم صعود کردند و در نهایت چهار تیم از هر گروه به مرحله نهایی مسابقات در آمل صعود کردند.

  مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته باشگاه‌های کشور با حضور هفت تیم مخابرات خراسان رضوی، شهرداری تبریز، نفت گاز گچساران، بیمه دانا گرگان، سامان سوله آمل، هیئت ارداق قزوین و هیئت رشت که از مرحله گروهی صعود کردند، از روز چهارشنبه در سالن ورزشی شهیدان خوش سیما آمل آغاز وعصر امروز جمعه پایان یافت.

  این رقابت‌ها ....

  شرح خبر

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 28 فروردين 1396 ساعت: 22:37
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها