واقعیت ماجرای هانی نوروزی! +تصاویر

ساخت وبلاگ
چکیده : جشن قهرمانی پرسپولیس روز گذشته با حضور تمام بازیکنان انجام شد. در این میان جای هادی نوروزی بسیار خال... با عنوان : واقعیت ماجرای هانی نوروزی! +تصاویر بخوانید :

جشن قهرمانی پرسپولیس روز گذشته با حضور تمام بازیکنان انجام شد. در این میان جای هادی نوروزی بسیار خالی بود که عدم حضور پسر مرحوم نوروزی باعث دلخوری هانی نورزی و پدر مرحوم هادی نوروزی شد .

باشگاه خبرنگاران/

 

چند ساعتی از ماجرای نرفتن هانی نوروزی بر روی سن قهرمانی می گذرد و هنوز هم بازیکنان و مسوولان تیم پرسپولیس هر کدام به شیوه ای می خواهند ناراحتی را از دل هانی و خانواده اش دربیاورند. برای همین هم طاهری مدیر باشگاه پرسپولیس از برگزاری جشن قهرمانی سر مزار هادی نوروزی خبر داده و بازیکنان پرسپولیس مدال های خود را تقدیم هانی کرده اند و بازی شب گذشته یوونتوس-بارسا را در کنار او دیده اند. اما اصل ماجرای هانی چه بود؟ سرهنگ دهقانی مسوول یگان امنیت مسابقه پرسپولیس و پدیده می گوید: هیچکس به ما نگفت قرار است هانی به جشن اضافه شود وگرنه مثل بچه های بازیکنان او هم وارد مراسم می شد. خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس هم می گوید: در برنامه ای که سازمان لیگ به ما داده بود کاملا روشن شده بود که تا زمانی که جام قهرمانی...

ادامه مطلب

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:16