سریعترین مرد ایران در ورزشگاه امام رضا(ع) اردو زد | بلاگ

سریعترین مرد ایران در ورزشگاه امام رضا(ع) اردو زد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش سایت رصد اخبار مشهد، حسن تفتیان قهرمان دو و میدانی معروف به سریعترین مرد ایران به منظور تمرین برای حضور در رقابتهای آسیایی از امروز در ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا(ع) مشهد اردو زد.

وی گفت: ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) برای انجام تمرین بسیار مناسب است و امیدوارم که با بهره گیری از امکانات آن بتوانم نتیجه مناسبی کسب کنم.

این قهرمان دو و میدانی هدف از تمرینات جاری را کسب مقام قهرمانی مسابقات آسیایی ذکر و بیان کرد: شرایط لازم جهت شرکت در آن مسابقات  را دارد ولی بر اساس نظر مربی ممکن است پیش از آن در چند تورنمنت بین المللی نیز شرکت کنم.

وی افزود: تا زمانی که شرایط برای حضور در فرانسه مجددا فراهم نشود در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد تمرینات را ادامه خواهم داد.

حسن تفتیان پس از حدود 2 ماه تمرین در فرانسه زیر نظر 'اون ‌تانون گای' 19 فروردین جاری به اردوی خود در آن کشور پایان داد و به ایران بازگشت. وی برای نخستین بار در تاریخ ورزش دو و میدانی ایران با ثبت زمان 10 ثانیه و 17 صدم ثانیه موفق شده بود در ماده دوی 100 متر به نیمه نهایی المپیک 2016 ریو برسد.

ورزشگاه امام رضا(ع) در مساحت 405 هکتار با زیربنای 20 هزار مترمربع مجهز به پیست دو و میدانی برخوردار از ویژگیهای فنی، تخصصی و استانداردهای بین‌المللی است

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:16