پایان کار زلاتان در منچستریونایتد

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش خبرفوری، نشریه انگلیسی «ساندِی پیپل» گزارش داد زلاتان ابراهیموویچ که عمل جراحی ... با عنوان : پایان کار زلاتان در منچستریونایتد بخوانید :

به گزارش خبرفوری، نشریه انگلیسی «ساندِی پیپل» گزارش داد زلاتان ابراهیموویچ که عمل جراحی روی زانوی مصدومش را در شهر پیتزبورگ واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا انجام داده، قصد بازگشت به منچستر را ندارد و می‌خواهد روند ریکاوری‌‌اش را در آمریکا دنبال کند.

این نشریه انگلیسی خبر داد که ایبرای 35 ساله تمایلی به تمدید قراردادش با منچستریونایتد ندارد و با پایان قراردادش در فصل جاری از این تیم جدا خواهد شد. «ساندی پیپل» همچنین مدعی شد که خانواده زلاتان، ماه آینده قصد ترک خانه لوکس و مجلل خود در چشایر، واقع در حومه شهر منچستر را دارند و تا شروع فصل آینده هم آن را اجاره خواهند داد.

این نشریه همچنین اعلام کرد خانواده ابراهیموویچ پس از هفت ماه حضور در انگلیس، با دوستان خود در منچستر هم پیشاپیش خداحافظی کرده‌اند و آماده رفتن از این منطقه هستند.

پیش از این گزارش شده بود، ایبرا که در بازی با اندرلخت از ناحیه لیگامنت زانوی پای راست خود دچار آسیب‌دیدگی شد، حداقل تا ماه ژانویه 2018 به دور از میادین خواهد بود.

گفته می‌شود زلاتان ابراهیموویچ پیشنهاداتی از تیم‌های آمریکایی حاضر در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) دارد.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396 ساعت: 18:51