نقشه فوساتی برای اخراج سرمربی ایران/ چه کسی به خانواده کی‌روش توهین کرد؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش بعد از پیروزی ارزشمند تیم ملی برابر قطر مدعی شد فوساتی و کادرفنی تیم ملی قطر به خانواده و به خصوص مادرش  توهین کرده اند و  در شان این کشور نیست که مربی ای با چنین مشخصاتی داشته باشد، این  در حالی بود که فوساتی نیز بلافاصله سرمربی تیم ایران را به هنرپیشه‌گی متهم کرد و با تکذیب اتهام وی از کی روش خواست به هالیوو د برود. 


 ماجرای درگیری فوساتی با کی روش یک روز قبل از بازی ایران و قطر آغاز شده بود، جایی که فوساتی در یک اظهار نظر حساب شده برای مقابله با جنگ روانی احتمالی کی روش  اعلام کرد که مربی ایران درباره تیم او و بازیکنانش حرف زده اما او  حق ندارد در مورد بازیکنان دو میلیتی تیم ملی قطر صحبت و این کار را محکوم  کند چرا که او هم در پرتغال و هم در ایران از بازیکنان چند ملیتی استفاده کرده است. این صحبت ها در حالی قبل از این بازی انجام شد که کی روش حتی در بازی رفت در تهران نیز  کوچکترین صحبتی در مورد بازیکنان تیم ملی قطر به زبان نیاورده و استخدام خارجی ها را قانونی خوانده بود.


بازی ایران برابر قطر تحت تاثیر جنجال های پیش از بازی آغاز شد و در همان ابتدای بازی هم کاملا مشخص بود که فوساتی قصد دارد با در نظر داشتن اتفاقات مسابقه رفت در تهران به وجود آوردن جنگ روانی حریف قدرتمند خود را تحت فشار قرار بدهد. او اگرچه پیش از سوت آغاز کی روش را در آغوش گرفت اما  نقشه دیگری داشت. استارت این موضوع  در دقایق ابتدایی بازی  رخ داد. جایی که بازیکنان تیم ملی چند خطا در میانه میدان روی بازیکنان قطر انجام دادند که فوساتی با اعتراض های شدید به داور سعی داشت او را تحت فشار قرار بدهد .کی روش در چند صحنه اول بازی نسبت به این اتفاق واکنشی نشان نداد اما بعد از خطای سردار آزمون در میانه زمین روی بازیکن قطر و اعتراض شدید فوساتی، او به سمت نیمکت قطر رفت و  با یک پانتومیم جالب و البته اعصاب خردکن از فوساتی خواست که ساکت شود و به تصمیم داور بازی احترام بگذارد.


اما  متعاقب این کشمکش  دستیار اول فوساتی ادگاردو رودریگوئز  از جای خود بلند شد و..

ادامه مطلب

 

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 8 فروردين 1396 ساعت: 7:11

close
تبلیغات در اینترنت