علاقه روس‌ها به همگروهی با ایران در جام جهانی/ مرد و زن در حال آماده‌سازی مسکو+ت

تعرفه تبلیغات در سایت

امکانات وب

تسنیم/

 

در شهر مسکو همه بسیج شده‌اند این شهر بزرگ را برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ آماده کنند تا پایتخت روسیه میزبانی خوبی داشته باشد.

مسکو؛ شهری با یکی از عجایب دنیا. میدان سرخ را می‌گوییم. میدانی با عظمت و عجیب. با معماری قدیمی و تاریخی. آرامگاه لنین هم همین‌جا قرار دارد. حتی روز شمار آغاز جام جهانی 2018 روسیه که حدود 430 روز تا آغاز آن باقی مانده است. شهر مسکو با آن همه تاریخی که دارد، نزدیک به یک سال دیگر میزبان اصلی جام جهانی است. این درست که جام جهانی در شهرهای مختلف روسیه برگزار خواهد شد، اما میدانگاه اصلی، مسکوست. تمام کارها از این شهر هماهنگ خواهد شد و همه باید منتظر یک جام جهانی فوق‌العاده باشند.

 

مسکو چهار میدان‌گاه اصلی دارد تا به مرکز شهر که میدان سرخ است، برسد. شنبه، روز تعطیل روسیه است. مانند یکشنبه. چرخی در شهر می‌زنیم. خیابان‌های بزرگ و البته بسیار شلوغ. ترافیکی که در روز تعطیل برای برخی شهروندان مسکو هم عجیب بود، اما آنها می‌گویند که مرکز شهر همیشه شلوغ است. تعطیل و غیرتعطیل ندارد و باید به ترافیک مسکو عادت کرد. البته این ترافیک فقط برای چند خیابان و اتوبان در میدانگاه اصلی شهر است.

چهار میدان‌گاه اصلی مسکو به هم متصل می‌شوند و دایره‌وار مرکز شهر مسکو را در خود جای می‌دهند. بیشتر هتل‌ها، مراکز خرید و مکان‌های دیدنی مسکو در مرکز شهر قرار دارد و این مسئله باعث می‌شود در صورت سفر به این شهر، ترافیک آن را هم تجربه کنید، به خصوص اگر این سفر هنگام جام جهانی باشد. پس مسافران جام جهانی ....

شرح خبر + تصاویر

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 18 فروردين 1396 ساعت: 2:46
برچسب‌ها :

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :