ستاره ای که می تواند مغز آینده فوتبال ما باشد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  محرم نویدکیا از فصل آینده به صورت رسمی وارد عرصه مربیگری خواهد شد. ستاره ای که در تمام سال هایی که به عنوان بازیکن برای سپاهان به میدان رفت یکی از قابل احترام ترین بازیکنان فوتبال ما بود.

  خبر ورزشی/

   

  به گزارش خبرورزشی، از طرفی تداوم حضور او در سپاهان برای سال ها از نویدکیا بازیکنی خاص ساخته بود. چرا که بر خلاف جریان فوتبال ایران که بازیکنان معمولا بارها در طول دوران حرفه ای فوتبالشان تیم خود را عوض می کنند، او در تمام دوران فوتبالش تنها در یک باشگاه حضور داشت.
  به نظر می رسد تمام این موارد به اضافه تفکر بسیار خوب محرم به عنوان یک هافبک طراح می توانند عواملی برای موفقیت او در عرصه مربیگری باشند. نویدکیا داشته های لازم برای تبدیل شدن به یک مربی حرفه ای را دارد. او در پستی بازی کرده که معمولا بهترین مربیان را تولید می کند. بی تردید این هافبک خوش فکر یک دهه اخیر فوتبال ایران می تواند در قامت جدید نیز موفق عمل کند و باید هر چه سریع تر حضورش را در این عرصه کلید بزند. 

  گفته شده نویدکیا قرار است .....

  شرح خبر

  نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : جمعه 18 فروردين 1396 ساعت: 2:46
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها