کدام ورزشکاران ایرانی دورگه هستند؟ +تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  باشگاه خبرنگاران/

   

  به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از حضور امیرمسعود برومند با اصالت لبنانی و پیر کارلوی لهستانی در تیم ملی فوتبال ایران در دهه 20، کشف کردن دورگه های ایرانی از هر جای دنیا، جزء وظایف هر فدراسیونی بود.
   
  بعد از موج مهاجرت ای دهه 60، اولین ورشکار ایرانی الاصل مهمی که وارد ایران شد، فریدون زندی بود؛ بازیکنی که با انتشار یک آگهی در یکی از روزنامه های سیاسی آن زمان درخواست حضورش در تیم ملی را مطرح کرد: «من فریدون زندی... می خواهم برای تیم ملی ایران بازی کنم...» بعد از حضور فریدون زندی، کشف و پیدا کردن ستاره های دورگه ای که در فوتبال یا هر رشته دیگری در ینگه دنیا مشغول زندگی هستند، به تفریح و فان رسانه های ایرانی تبدیل شد. تفریحی که البته گاهی به هدف یک فدراسیون تبدیل می شد؛ مانند فدراسیون های دو و میدانی یا سوارکاری که از این دورگه ها در تورنمنت های اروپایی استفاده می کنند. داستان کشف ورزشکاران دورگه ایرانی، قدمتی به اندازه خود تاریخ دارد.
   
  آدام جمیلی
   
  از کازرون با سرعت ....

  شرح خبر + تصاویر
  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 22 فروردين 1396 ساعت: 16:18
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها